İçeriğe geç

Bilecik Merkez Yol Tarifi

Bilecik merkez yol tarifi; yazımızda öncelikle Bilecik merkez şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik merkeze nasıl gidilir? Bilecik merkez yol tarifi? Bilecik merkez yol haritası? Bilecik merkez İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik Merkez İlçesi Hakkında

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik’in ilçesi olan Bilecik merkez, Bilecik’in yerleşim yerlerinden biridir. Bilecik merkez İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 793 km2’dir. Bilecik merkez ilçesinin rakımı ise 513 m olarak hesaplanmıştır. Bilecik merkez ilinin Kuzeyinde Osmaneli, doğusunda ise Gölpazarı, batısında Bursa, Güneyinde ise Pazaryeri ilçeleri bulunmaktadır. Bilecik merkez ilçesi Karasal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Bilecik merkez İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Bilecik merkez ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 78.533 nüfusa sahiptir.

Bilecik merkez İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Bilecik Merkez Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Bilecik Merkez’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Bilecik merkez Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik merkeze yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Bilecik Merkeze Nasıl Gidilir? Bilecik Merkez Yol Tarifi

Bilecik merkeze kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Bilecik merkeze gelebilirsiniz. Bilecik merkez karayolu ile İstanbul’a yaklaşık 202 km, Ankara’ya yaklaşık 322 km, İzmir’den ise yaklaşık 442 km uzaklıktadır. Hava yolunu ulaşımı yoktur. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Bilecik’e demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilecik demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Bilecik merkez ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.