İçeriğe geç

Bilecik Batman Arası Kaç KM

Bilecik Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Batman arası kaç km? Bilecik Batman arası kaç saat? Bilecik Batman yol tarifi? Bilecik Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Batman Arası Kaç KM

Bilecik Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1348 km’dir. Bilecik Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 996 km’dir.

Bilecik Batman Arası Kaç Saat

Bilecik Batman arası kaç saat; Bilecik Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1348 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat sürmektedir. Bilecik Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat sürmektedir. Bilecik Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 996 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat

Otobüs ile;

17 saat

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Bilecik Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1348 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 75 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 108 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.