İçeriğe geç

Beylikova Yol Tarifi

Eskişehir Beylikova yol tarifi; yazımızda öncelikle Beylikova şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Beylikova’ya nasıl gidilir? Beylikova yol tarifi? Beylikova yol haritası? Beylikova İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Beylikova İlçesi Hakkında

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir’in ilçesi olan Beylikova, Eskişehir’in yerleşim yerlerinden biridir. Beylikova İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 715 km2’dir. Beylikova ilçesinin rakımı ise 771m olarak hesaplanmıştır. Beylikova ilinin Kuzeyinde ve doğusunda Mihalıççık, batısında Alpu, Güneyinde ise Mahmudiye ve Sivrihisar ilçeleri bulunmaktadır. Beylikova ilçesi Karasal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Beylikova İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Beylikova ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 6.400 nüfusa sahiptir.

Beylikova İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Beylikova Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Beylikova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Beylikova Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Beylikova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Beylikova’ya Nasıl Gidilir? Beylikova Yol Tarifi

Beylikova’ya kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Beylikova’ya gelebilirsiniz. Beylikova karayolu ile Eskişehir şehir merkezine 76.1 km, İstanbul’a yaklaşık 377 km, Ankara’ya yaklaşık 200 km, İzmir’den ise yaklaşık 573 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı bulunmamaktadır. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Eskişehir’e demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Eskişehir demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Beylikova ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.