İçeriğe geç

Beylikdüzü Yol Tarifi

İstanbul Beylikdüzü yol tarifi; yazımızda öncelikle Beylikdüzü şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Beylikdüzü’ne nasıl gidilir? Beylikdüzü yol tarifi? Beylikdüzü yol haritası? Beylikdüzü İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Beylikdüzü İlçesi Hakkında

Marmara bölgesinde yer alan İstanbul’un ilçesi olan Beylikdüzü, İstanbul’un yerleşim yerlerinden biridir. Beylikdüzü İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 39 km2’dir. Beylikdüzü ilçesinin rakımı ise 125 m olarak hesaplanmıştır. Beylikdüzü ilçesinin Kuzeyinde Esenyurt ve Büyükçekmece, doğusunda Avcılar  ilçeleri bulunmaktadır. Beylikdüzü ilçesi Marmara iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Beylikdüzü İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Beylikdüzü ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 352.412 nüfusa sahiptir.

Beylikdüzü İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Beylikdüzü Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Beylikdüzü’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Beylikdüzü Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Beylikdüzü’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Beylikdüzü’ne Nasıl Gidilir? Beylikdüzü Yol Tarifi

Beylikdüzü’ne kara yolu, hava yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Beylikdüzü’ne gelebilirsiniz. Beylikdüzü karayolu ile İstanbul şehir merkezine 36.8 km, Bursa’ya yaklaşık 182       km, Ankara’ya yaklaşık 478 km, İzmir’den ise yaklaşık 507 km uzaklıktadır. Hava yolunu tercih edecek olursanız, bulunduğunuz şehrin havalimanından İstanbul Şehir Merkezinde yer alan İstanbul Atatürk Havalimanı,  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı’na gidebilirsiniz. İstanbul Atatürk Havalimanı,  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havaalanından özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Beylikdüzü ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde İstanbul’a demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. İstanbul demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Beylikdüzü ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.