İçeriğe geç

Bekilli Yol Tarifi

Denizli Bekilli yol tarifi; yazımızda öncelikle Bekilli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bekilli’ye nasıl gidilir? Bekilli yol tarifi? Bekilli yol haritası? Bekilli İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bekilli İlçesi Hakkında

Ege bölgesinde yer alan Denizli’nin ilçesi olan Bekilli, Denizli’nin yerleşim yerlerinden biridir. Bekilli İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 304 km2’dir. Bekilli ilçesinin rakımı ise 830 m olarak hesaplanmıştır. Bekilli ilinin Kuzeyinde Uşak, doğusunda ise Çivril, Güneyinde ise Çal ilçeleri bulunmaktadır. Bekilli ilçesi Akdeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Bekilli İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Bekilli ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 6.826 nüfusa sahiptir.

Bekilli İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Bekilli Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Bekilli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Bekilli Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bekilli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Bekilli’ye Nasıl Gidilir? Bekilli Yol Tarifi

Bekilli’ye kara yolu, hava yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Bekilli’ye gelebilirsiniz. Bekilli karayolu ile Denizli şehir merkezine 86,7 km, İstanbul’a yaklaşık 511 km, Ankara’ya yaklaşık 412 km, İzmir’den ise yaklaşık 254 km uzaklıktadır. Hava yolunu tercih edecek olursanız, bulunduğunuz şehrin havalimanından Denizli Şehir Merkezinde yer alan Denizli Çardak Havalimanı’na gidebilirsiniz. Denizli Çardak Havaalanından özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Bekilli ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Denizli’ye demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Denizli demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Bekilli ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.