İçeriğe geç

Bayramiç Yol Tarifi

Çanakkale Bayramiç yol tarifi; yazımızda öncelikle Bayramiç şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayramiç’e nasıl gidilir? Bayramiç yol tarifi? Bayramiç yol haritası? Bayramiç İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayramiç İlçesi Hakkında

Marmara bölgesinde yer alan Çanakkale’nin ilçesi olan Bayramiç, Çanakkale’nin yerleşim yerlerinden biridir. Bayramiç İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 1.204 km2’dir. Bayramiç ilçesinin rakımı ise 106 m olarak hesaplanmıştır. Bayramiç ilinin Kuzeyinde Çanakkale merkez, doğusunda ise Yenice, batısında Ezine, Güneyinde ise Ayvacık ilçeleri bulunmaktadır. Bayramiç ilçesi Marmara iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Bayramiç İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Bayramiç ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 29.400 nüfusa sahiptir.

Bayramiç İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Bayramiç Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Bayramiç’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Bayramiç Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayramiç’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Bayramiç’e Nasıl Gidilir? Bayramiç Yol Tarifi

Bayramiç’e kara yolu ve ya hava yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Bayramiç’e gelebilirsiniz. Bayramiç karayolu ile Çanakkale şehir merkezine 85,0 km, İstanbul’a yaklaşık 403 km, Ankara’ya yaklaşık 656 km, İzmir’den ise yaklaşık 296 km uzaklıktadır. Hava yolunu tercih edecek olursanız, bulunduğunuz şehrin havalimanından Çanakkale Şehir Merkezinde yer alan Çanakkale Havalimanı’na gidebilirsiniz. Çanakkale Havaalanından özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Bayramiç ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir yolu ile ulaşımı yoktur.