İçeriğe geç

Bayburt Zonguldak Arası Kaç KM

Bayburt Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Zonguldak arası kaç km? Bayburt Zonguldak arası kaç saat? Bayburt Zonguldak yol tarifi? Bayburt Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Zonguldak Arası Kaç KM

Bayburt Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 918 km’dir. Bayburt Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 723 km’dir.

Bayburt Zonguldak Arası Kaç Saat

Bayburt Zonguldak arası kaç saat; Bayburt Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 918 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 723 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Bayburt Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 918 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 51 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 74 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.