Bayburt Uşak Arası Kaç KM

Bayburt Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Uşak arası kaç km? Bayburt Uşak arası kaç saat? Bayburt Uşak yol tarifi? Bayburt Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Uşak Arası Kaç KM

Bayburt Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1165 km’dir. Bayburt Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 947 km’dir.

Bayburt Uşak Arası Kaç Saat

Bayburt Uşak arası kaç saat; Bayburt Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1165 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat sürmektedir. Bayburt Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat sürmektedir. Bayburt Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 947 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat

Otobüs ile;

15 saat

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Bayburt Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1165 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 65 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 94 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.