İçeriğe geç

Bayburt Osmaniye Arası Kaç KM

Bayburt Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Osmaniye arası kaç km? Bayburt Osmaniye arası kaç saat? Bayburt Osmaniye yol tarifi? Bayburt Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Osmaniye Arası Kaç KM

Bayburt Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 776 km’dir. Bayburt Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 496 km’dir.

Bayburt Osmaniye Arası Kaç Saat

Bayburt Osmaniye arası kaç saat; Bayburt Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 776 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Bayburt Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 496 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Bayburt Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 776 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 43 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 63 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.