İçeriğe geç

Bayburt Niğde Arası Kaç KM

Bayburt Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Niğde arası kaç km? Bayburt Niğde arası kaç saat? Bayburt Niğde yol tarifi? Bayburt Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Niğde Arası Kaç KM

Bayburt Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 673 km’dir. Bayburt Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 543 km’dir.

Bayburt Niğde Arası Kaç Saat

Bayburt Niğde arası kaç saat; Bayburt Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 673 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Bayburt Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 543 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Bayburt Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 673 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 54 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.