İçeriğe geç

Bayburt Kırşehir Arası Kaç KM

Bayburt Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Kırşehir arası kaç km? Bayburt Kırşehir arası kaç saat? Bayburt Kırşehir yol tarifi? Bayburt Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Kırşehir Arası Kaç KM

Bayburt Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 675 km’dir. Bayburt Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 535 km’dir.

Bayburt Kırşehir Arası Kaç Saat

Bayburt Kırşehir arası kaç saat; Bayburt Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 675 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Bayburt Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 535 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 12 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 12 dakika

Bayburt Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 675 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 55 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.