İçeriğe geç

Bayburt Kırklareli Arası Kaç KM

Bayburt Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Kırklareli arası kaç km? Bayburt Kırklareli arası kaç saat? Bayburt Kırklareli yol tarifi? Bayburt Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Kırklareli Arası Kaç KM

Bayburt Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1337 km’dir. Bayburt Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1104 km’dir.

Bayburt Kırklareli Arası Kaç Saat

Bayburt Kırklareli arası kaç saat; Bayburt Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1337 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat sürmektedir. Bayburt Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat sürmektedir. Bayburt Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1104 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat

Otobüs ile;

17 saat

Uçak ile;

2 saat

Bayburt Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1337 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 74 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 107 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.