İçeriğe geç

Bayburt Kırıkkale Arası Kaç KM

Bayburt Kırıkkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Kırıkkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Kırıkkale arası kaç km? Bayburt Kırıkkale arası kaç saat? Bayburt Kırıkkale yol tarifi? Bayburt Kırıkkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Kırıkkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Kırıkkale Arası Kaç KM

Bayburt Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 705 km’dir. Bayburt Kırıkkale arası mesafe havayolu ile yaklaşık 575 km’dir.

Bayburt Kırıkkale Arası Kaç Saat

Bayburt Kırıkkale arası kaç saat; Bayburt Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 705 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Bayburt Kırıkkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Kırıkkale arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 575 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Bayburt Kırıkkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 705 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 39 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Kırıkkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Kırıkkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.