İçeriğe geç

Bayburt Kilis Arası Kaç KM

Bayburt Kilis arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Kilis şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Kilis arası kaç km? Bayburt Kilis arası kaç saat? Bayburt Kilis yol tarifi? Bayburt Kilis arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Kilis İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kilis ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Kilis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kilis ili yüzölçümü yaklaşık 1.642 km2’dir. Kilis ilinin coğrafi konumu ise 36°48′03″K 37°07′26″D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Kilis Arası Kaç KM

Bayburt Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 767 km’dir. Bayburt Kilis arası mesafe havayolu ile yaklaşık 479 km’dir.

Bayburt Kilis Arası Kaç Saat

Bayburt Kilis arası kaç saat; Bayburt Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 767 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Kilis arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Bayburt Kilis arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 479 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Bayburt Kilis Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 767 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 43 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 62 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Kilis Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Kilis arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kilis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kilis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.