İçeriğe geç

Bayburt Kastamonu Arası Kaç KM

Bayburt Kastamonu arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Kastamonu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Kastamonu arası kaç km? Bayburt Kastamonu arası kaç saat? Bayburt Kastamonu yol tarifi? Bayburt Kastamonu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz

Bayburt ile Kastamonu İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kastamonu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Kastamonu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kastamonu ili yüzölçümü yaklaşık 5,690 km2’dir. Kastamonu ilinin coğrafi konumu ise 40 48′ – 42 02′ kuzey, 32 43′-34 37′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Kastamonu Arası Kaç KM

Bayburt Kastamonu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 701 km’dir. Bayburt Kastamonu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 558 km’dir.

Bayburt Kastamonu Arası Kaç Saat

Bayburt Kastamonu arası kaç saat; Bayburt Kastamonu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 701 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Bayburt Kastamonu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Kastamonu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 558 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Bayburt Kastamonu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Kastamonu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 701 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 39 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Kastamonu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Kastamonu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kastamonu’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kastamonu’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.