İçeriğe geç

Bayburt Karaman Arası Kaç KM

Bayburt Karaman arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Karaman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Karaman arası kaç km? Bayburt Karaman arası kaç saat? Bayburt Karaman yol tarifi? Bayburt Karaman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Karaman İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Karaman ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Karaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karaman ili yüzölçümü yaklaşık 9.163 km2’dir. Karaman ilinin coğrafi konumu ise 37°01′23″K 33°05′39″D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Karaman Arası Kaç KM

Bayburt Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 858 km’dir. Bayburt Karaman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 699 km’dir.

Bayburt Karaman Arası Kaç Saat

Bayburt Karaman arası kaç saat; Bayburt Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 858 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Karaman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Karaman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 699 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Bayburt Karaman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 858 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 48 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 69 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Karaman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Karaman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.