İçeriğe geç

Bayburt Karabük Arası Kaç KM

Bayburt Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Karabük arası kaç km? Bayburt Karabük arası kaç saat? Bayburt Karabük yol tarifi? Bayburt Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Karabük Arası Kaç KM

Bayburt Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 817 km’dir. Bayburt Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 650 km’dir.

Bayburt Karabük Arası Kaç Saat

Bayburt Karabük arası kaç saat; Bayburt Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 817 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Bayburt Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 650 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 21 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

10 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 21 dakika

Bayburt Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 817 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 66 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.