İçeriğe geç

Bayburt Isparta Arası Kaç KM

Bayburt Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Isparta arası kaç km? Bayburt Isparta arası kaç saat? Bayburt Isparta yol tarifi? Bayburt Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Isparta Arası Kaç KM

Bayburt Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1091 km’dir. Bayburt Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 882 km’dir.

Bayburt Isparta Arası Kaç Saat

Bayburt Isparta arası kaç saat; Bayburt Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1091 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 882 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Bayburt Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1091 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 61 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 88 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.