İçeriğe geç

Bayburt Gümüşhane Arası Kaç KM

Bayburt Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Gümüşhane arası kaç km? Bayburt Gümüşhane arası kaç saat? Bayburt Gümüşhane yol tarifi? Bayburt Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Gümüşhane Arası Kaç KM

Bayburt Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 127 km’dir. Bayburt Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 74 km’dir.

Bayburt Gümüşhane Arası Kaç Saat

Bayburt Gümüşhane arası kaç saat; Bayburt Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 127 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 74 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Uçak ile;

35 dakika

Bayburt Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 127 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 11 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.