İçeriğe geç

Bayburt Giresun Arası Kaç KM

Bayburt Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Giresun arası kaç km? Bayburt Giresun arası kaç saat? Bayburt Giresun yol tarifi? Bayburt Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Giresun Arası Kaç KM

Bayburt Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 240 km’dir. Bayburt Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 172 km’dir.

Bayburt Giresun Arası Kaç Saat

Bayburt Giresun arası kaç saat; Bayburt Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 240 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 172 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Bayburt Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 240 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 20 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.