İçeriğe geç

Bayburt Erzincan Arası Kaç KM

Bayburt Erzincan arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Erzincan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Erzincan arası kaç km? Bayburt Erzincan arası kaç saat? Bayburt Erzincan yol tarifi? Bayburt Erzincan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Erzincan İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Erzincan Arası Kaç KM

Bayburt Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 119 km’dir. Bayburt Erzincan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 74 km’dir.

Bayburt Erzincan Arası Kaç Saat

Bayburt Erzincan arası kaç saat; Bayburt Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 119 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Erzincan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Erzincan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 74 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Uçak ile;

35 dakika

Bayburt Erzincan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 119 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 10 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Erzincan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Erzincan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.