İçeriğe geç

Bayburt Düzce Arası Kaç KM

Bayburt Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Düzce arası kaç km? Bayburt Düzce arası kaç saat? Bayburt Düzce yol tarifi? Bayburt Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Düzce Arası Kaç KM

Bayburt Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 935 km’dir. Bayburt Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 754 km’dir.

Bayburt Düzce Arası Kaç Saat

Bayburt Düzce arası kaç saat; Bayburt Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 935 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 754 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Bayburt Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 935 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 52 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 75 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.