İçeriğe geç

Bayburt Çorum Arası Kaç KM

Bayburt Çorum arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Çorum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Çorum arası kaç km? Bayburt Çorum arası kaç saat? Bayburt Çorum yol tarifi? Bayburt Çorum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Çorum İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS  koordinatlarıdır.

Bayburt Çorum Arası Kaç KM

Bayburt Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 542 km’dir. Bayburt Çorum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 449 km’dir.

Bayburt Çorum Arası Kaç Saat

Bayburt Çorum arası kaç saat; Bayburt Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 542 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Bayburt Çorum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Çorum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 449 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Bayburt Çorum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 542 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 44 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Çorum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Çorum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.