İçeriğe geç

Bayburt Burdur Arası Kaç KM

Bayburt Burdur arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Burdur şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Burdur arası kaç km? Bayburt Burdur arası kaç saat? Bayburt Burdur yol tarifi? Bayburt Burdur arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Burdur İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Burdur Arası Kaç KM

Bayburt Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1203 km’dir. Bayburt Burdur arası mesafe havayolu ile yaklaşık 958 km’dir.

Bayburt Burdur Arası Kaç Saat

Bayburt Burdur arası kaç saat; Bayburt Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1203 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Burdur arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Burdur arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 958 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 46 dakika

Bayburt Burdur Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1203 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 67 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 97 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Burdur Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Burdur arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.