İçeriğe geç

Bayburt Bolu Arası Kaç KM

Bayburt Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Bolu arası kaç km? Bayburt Bolu arası kaç saat? Bayburt Bolu yol tarifi? Bayburt Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Bolu Arası Kaç KM

Bayburt Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 862 km’dir. Bayburt Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 732 km’dir.

Bayburt Bolu Arası Kaç Saat

Bayburt Bolu arası kaç saat; Bayburt Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 862 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 732 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Bayburt Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 862 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 48 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 69 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.