İçeriğe geç

Bayburt Bingöl Arası Kaç KM

Bayburt Bingöl arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Bingöl şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Bingöl arası kaç km? Bayburt Bingöl arası kaç saat? Bayburt Bingöl yol tarifi? Bayburt Bingöl arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Bingöl İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Bingöl ili;

Bingöl bölgesinde yer alan Bingöl ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bingöl ili yüzölçümü yaklaşık 8,253 km2’dir. Bingöl ilinin coğrafi konumu ise 39°02′28″K 40°40′33″D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Bingöl Arası Kaç KM

Bayburt Bingöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 276 km’dir. Bayburt Bingöl arası mesafe havayolu ile yaklaşık 116 km’dir.

Bayburt Bingöl Arası Kaç Saat

Bayburt Bingöl arası kaç saat; Bayburt Bingöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 276 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bayburt Bingöl arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir. Bayburt Bingöl arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 116 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Uçak ile;

40 dakika

Bayburt Bingöl Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Bingöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 276 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 16 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 23 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Bingöl Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Bingöl arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bingöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bingöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.