İçeriğe geç

Bayburt Batman Arası Kaç KM

Bayburt Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Bayburt ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bayburt Batman arası kaç km? Bayburt Batman arası kaç saat? Bayburt Batman yol tarifi? Bayburt Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bayburt ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Bayburt Batman Arası Kaç KM

Bayburt Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 462 km’dir. Bayburt Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 276 km’dir.

Bayburt Batman Arası Kaç Saat

Bayburt Batman arası kaç saat; Bayburt Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 462 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bayburt Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Bayburt Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 276 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 52 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

52 dakika

Bayburt Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bayburt Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 462 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bayburt Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bayburt Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.