İçeriğe geç

Batman Silvan Arası Kaç KM

Batman Silvan arası kaç km; yazımızda öncelikle Batman ve Silvan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Batman Silvan arası kaç km? Batman Silvan arası kaç saat? Batman Silvan yol tarifi? Batman Silvan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Batman ile Silvan İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Batman ili;

Güneydoğu Andaolubölgesinde yer alan Batman ilinin yüzölçümü yaklaşık 4,680km2’dir.Batman ilinin coğrafi konumu ise 37° 53′ 22.2684” Kuzey ve 41° 7′ 45.4224” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Silvan ilçesi;

Güneydoğu Anadolubölgesinde yer alan Silvanilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,252km2dir.Silvan ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 8′ 28.4064” Kuzey ve 41° 0′ 46.1016” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Batman Silvan Arası Kaç KM

Batman Silvan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 40 km’dir.

Batman Silvan Arası Kaç KM

Batman Silvan Arası Kaç Saat

Batman Silvan arası kaç saat; Batman Silvan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 40 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Batman Silvan arası mesafe otobüs ile yaklaşık2 saatsürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Batman Silvan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Batman Silvan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 40 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Batman Silvan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Batman Silvan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Silvan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Silvan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.