Batman Midyat Arası Kaç KM

Batman Midyat arası kaç km; yazımızda öncelikle Batman ve Midyat şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Batman Midyat arası kaç km? Batman Midyat arası kaç saat? Batman Midyat yol tarifi? Batman Midyat arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Batman ile Midyat İli Hakkında Genel Bilgiler

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ilinin yüzölçümü yaklaşık 4,680 km2 ’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 37° 53′ 22.2684” Kuzey ve 41° 7′ 45.4224” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Midyat ilçesi;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Midyat ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,281  km2dir. Midyat ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 25′ 39.7740” Kuzey ve 41° 20′ 17.9304” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Batman Midyat Arası Kaç KM

Batman Midyat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 80 km’dir. Batman Midyat arası mesafe havayolu ile yaklaşık 56 km’dir.

Batman Midyat Arası Kaç KM

Batman Midyat Arası Kaç Saat

Batman Midyat arası kaç saat; Batman Midyat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 80 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Batman Midyat arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Batman Midyat arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 56 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Batman Midyat Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Batman Midyat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 80 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Batman Midyat Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Batman Midyat arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Midyat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Midyat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.