Batman Cizre Arası Kaç KM

Batman Cizre arası kaç km; yazımızda öncelikle Batman ve Cizre şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Batman Cizre arası kaç km? Batman Cizre arası kaç saat? Batman Cizre yol tarifi? Batman Cizre arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Batman ile Cizre İli Hakkında Genel Bilgiler

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ilinin yüzölçümü yaklaşık 4,680 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 37° 53′ 22.2684” Kuzey ve 41° 7′ 45.4224” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Cizre ilçesi;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Cizre ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 444 km2dir. Cizre ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 19′ 56.4528” Kuzey ve 42° 11′ 7.7064” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Batman Cizre Arası Kaç KM

Batman Cizre arası mesafe karayolu ile yaklaşık 165 km’dir. Batman Cizre arası mesafe havayolu ile yaklaşık 110 km’dir.

Batman Cizre Arası Kaç KM

Batman Cizre Arası Kaç Saat

Batman Cizre arası kaç saat; Batman Cizre arası mesafe karayolu ile yaklaşık 165 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Batman Cizre arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Batman Cizre arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 110 kilometredir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Batman Cizre Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Batman Cizre arası mesafe karayolu ile yaklaşık 165 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 14 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Batman Cizre Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Batman Cizre arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Cizre’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Cizre’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.