İçeriğe geç

Batman Beyazsu Arası Kaç KM

Batman Beyazsu arası kaç km; yazımızda öncelikle Batman ve Beyazsu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Batman Beyazsu arası kaç km? Batman Beyazsu arası kaç saat? Batman Beyazsu yol tarifi? Batman Beyazsu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Batman ile Beyazsu İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ilinin yüzölçümü yaklaşık 4,680km2’dir.Batman ilinin coğrafi konumu ise 37° 53′ 22.2684” Kuzey ve 41° 7′ 45.4224” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Beyazsu ilçesi;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Beyazsuilçesinin yüzölçümü yaklaşık –km2dir.Beyazsu ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 14′ 25″ Kuzey ile 41° 20′ 18″ DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Batman Beyazsu Arası Kaç KM

Batman Beyazsu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 130 km’dir.

Batman Beyazsu Arası Kaç KM

Batman Beyazsu Arası Kaç Saat

Batman Beyazsu arası kaç saat; Batman Beyazsu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 130 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakikasürmektedir. Batman Beyazsu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Batman Beyazsu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Batman Beyazsu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 130 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 11 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Batman Beyazsu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Batman Beyazsu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Beyazsu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Beyazsu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.