İçeriğe geç

Bartın Zonguldak Arası Kaç KM

Bartın Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Zonguldak arası kaç km? Bartın Zonguldak arası kaç saat? Bartın Zonguldak yol tarifi? Bartın Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Bartın Zonguldak Arası Kaç KM

Bartın Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 86 km’dir. Bartın Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 57 km’dir.

Bartın Zonguldak Arası Kaç Saat

Bartın Zonguldak arası kaç saat; Bartın Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 86 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Bartın Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bartın Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 57 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 34 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Uçak ile;

34 dakika

Bartın Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 86 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.