İçeriğe geç

Bartın Uşak Arası Kaç KM

Bartın Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Uşak arası kaç km? Bartın Uşak arası kaç saat? Bartın Uşak yol tarifi? Bartın Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Bartın Uşak Arası Kaç KM

Bartın Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 629 km’dir. Bartın Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 414 km’dir.

Bartın Uşak Arası Kaç Saat

Bartın Uşak arası kaç saat; Bartın Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 629 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Bartın Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 414 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Bartın Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 629 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 35 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 51 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.