İçeriğe geç

Bartın Niğde Arası Kaç KM

Bartın Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Niğde arası kaç km? Bartın Niğde arası kaç saat? Bartın Niğde yol tarifi? Bartın Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Bartın Niğde Arası Kaç KM

Bartın Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 611 km’dir. Bartın Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 434 km’dir.

Bartın Niğde Arası Kaç Saat

Bartın Niğde arası kaç saat; Bartın Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 611 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Bartın Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 434 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Bartın Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 611 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 34 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 49 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.