İçeriğe geç

Bartın Kütahya Arası Kaç KM

Bartın Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Kütahya arası kaç km? Bartın Kütahya arası kaç saat? Bartın Kütahya yol tarifi? Bartın Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Bartın Kütahya Arası Kaç KM

Bartın Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 499 km’dir. Bartın Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 319 km’dir.

Bartın Kütahya Arası Kaç Saat

Bartın Kütahya arası kaç saat; Bartın Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 499 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Bartın Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 319 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

55 dakika

Bartın Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 499 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 28 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 40 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.