İçeriğe geç

Bartın Kırşehir Arası Kaç KM

Bartın Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Kırşehir arası kaç km? Bartın Kırşehir arası kaç saat? Bartın Kırşehir yol tarifi? Bartın Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS         koordinatlarıdır.

Bartın Kırşehir Arası Kaç KM

Bartın Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 474 km’dir. Bartın Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 318 km’dir.

Bartın Kırşehir Arası Kaç Saat

Bartın Kırşehir arası kaç saat; Bartın Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 474 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Bartın Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 318 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

55 dakika

Bartın Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 474 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 38 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.