İçeriğe geç

Bartın Kırıkkale Arası Kaç KM

Bartın Kırıkkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Kırıkkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Kırıkkale arası kaç km? Bartın Kırıkkale arası kaç saat? Bartın Kırıkkale yol tarifi? Bartın Kırıkkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Kırıkkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS        koordinatlarıdır.

Bartın Kırıkkale Arası Kaç KM

Bartın Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 365 km’dir. Bartın Kırıkkale arası mesafe havayolu ile yaklaşık 224 km’dir.

Bartın Kırıkkale Arası Kaç Saat

Bartın Kırıkkale arası kaç saat; Bartın Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 365 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Bartın Kırıkkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Kırıkkale arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 224 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 47 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

47 dakika

Bartın Kırıkkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 365 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 30 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Kırıkkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Kırıkkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.