İçeriğe geç

Bartın Isparta Arası Kaç KM

Bartın Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Isparta arası kaç km? Bartın Isparta arası kaç saat? Bartın Isparta yol tarifi? Bartın Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS         koordinatlarıdır.

Bartın Isparta Arası Kaç KM

Bartın Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 647 km’dir. Bartın Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 458 km’dir.

Bartın Isparta Arası Kaç Saat

Bartın Isparta arası kaç saat; Bartın Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 647 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Bartın Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 458 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Bartın Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 647 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 36 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 52 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.