Bartın İnkum Arası Kaç KM

Bartın İnkum arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve İnkum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın İnkum arası kaç km? Bartın İnkum arası kaç saat? Bartın İnkum yol tarifi? Bartın İnkum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile İnkum İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ilinin yüzölçümü yaklaşık 2,076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 38′ 15.3744” Kuzey ve 32° 20′ 1.7268” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İnkum ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan İnkum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık – km2dir. İnkum ilçesinin coğrafi konumu ise – koordinatlarıdır.

Bartın İnkum Arası Kaç KM

Bartın İnkum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 12 km’dir.

Bartın İnkum Arası Kaç KM

Bartın İnkum Arası Kaç Saat

Bartın İnkum arası kaç saat; Bartın İnkum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 12 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Bartın İnkum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

20 dakika

Otobüs ile;

40 dakika

Bartın İnkum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın İnkum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 12 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 1 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 1 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın İnkum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın İnkum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan İnkum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İnkum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.