İçeriğe geç

Bartın Gümüşhane Arası Kaç KM

Bartın Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Gümüşhane arası kaç km? Bartın Gümüşhane arası kaç saat? Bartın Gümüşhane yol tarifi? Bartın Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS           koordinatlarıdır.

Bartın Gümüşhane Arası Kaç KM

Bartın Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 812 km’dir. Bartın Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 594 km’dir.

Bartın Gümüşhane Arası Kaç Saat

Bartın Gümüşhane arası kaç saat; Bartın Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 812 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Bartın Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 594 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

11 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Bartın Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 812 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 65 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.