İçeriğe geç

Bartın Giresun Arası Kaç KM

Bartın Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Giresun arası kaç km? Bartın Giresun arası kaç saat? Bartın Giresun yol tarifi? Bartın Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Bartın Giresun Arası Kaç KM

Bartın Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 719 km’dir. Bartın Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 514 km’dir.

Bartın Giresun Arası Kaç Saat

Bartın Giresun arası kaç saat; Bartın Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 719 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Bartın Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 514 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 11 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 11 dakika

Bartın Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 719 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 40 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 58 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.