İçeriğe geç

Bartın Erzincan Arası Kaç KM

Bartın Erzincan arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Erzincan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Erzincan arası kaç km? Bartın Erzincan arası kaç saat? Bartın Erzincan yol tarifi? Bartın Erzincan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Erzincan İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS          koordinatlarıdır.

Bartın Erzincan Arası Kaç KM

Bartın Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 815 km’dir. Bartın Erzincan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 629 km’dir.

Bartın Erzincan Arası Kaç Saat

Bartın Erzincan arası kaç saat; Bartın Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 815 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Bartın Erzincan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Bartın Erzincan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 629 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Bartın Erzincan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 815 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 66 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Erzincan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Erzincan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.