İçeriğe geç

Bartın Elazığ Arası Kaç KM

Bartın Elazığ arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Elazığ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Elazığ arası kaç km? Bartın Elazığ arası kaç saat? Bartın Elazığ yol tarifi? Bartın Elazığ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Elazığ İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Elazığ ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Elazığ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Elazığ ili yüzölçümü yaklaşık 9,153 km2’dir. Elazığ ilinin coğrafi konumu ise 40° 21’ ile 38° 30’K 38°17 ile 39°11D GPS koordinatlarıdır.

Bartın Elazığ Arası Kaç KM

Bartın Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1051 km’dir. Bartın Elazığ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 673 km’dir.

Bartın Elazığ Arası Kaç KM

Bartın Elazığ Arası Kaç Saat

Bartın Elazığ arası kaç saat; Bartın Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1051 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Elazığ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Elazığ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 673 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Bartın Elazığ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1051 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 58 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 85 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Elazığ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Elazığ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Elazığ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Elazığ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.