İçeriğe geç

Bartın Düzce Arası Kaç KM

Bartın Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Düzce arası kaç km? Bartın Düzce arası kaç saat? Bartın Düzce yol tarifi? Bartın Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS           koordinatlarıdır.

Bartın Düzce Arası Kaç KM

Bartın Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 226 km’dir. Bartın Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 133 km’dir.

Bartın Düzce Arası Kaç Saat

Bartın Düzce arası kaç saat; Bartın Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 226 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 133 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

40 dakika

Bartın Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 226 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 13 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 19 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.