İçeriğe geç

Bartın Burdur Arası Kaç KM

Bartın Burdur arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Burdur şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Burdur arası kaç km? Bartın Burdur arası kaç saat? Bartın Burdur yol tarifi? Bartın Burdur arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Burdur İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS         koordinatlarıdır.

Bartın Burdur Arası Kaç KM

Bartın Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 668 km’dir. Bartın Burdur arası mesafe havayolu ile yaklaşık 469 km’dir.

Bartın Burdur Arası Kaç KM

Bartın Burdur Arası Kaç Saat

Bartın Burdur arası kaç saat; Bartın Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 668 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Burdur arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Bartın Burdur arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 469 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Bartın Burdur Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 668 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 37 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 54 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Burdur Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Burdur arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.