İçeriğe geç

Bartın Bolu Arası Kaç KM

Bartın Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Bolu arası kaç km? Bartın Bolu arası kaç saat? Bartın Bolu yol tarifi? Bartın Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS           koordinatlarıdır.

Bartın Bolu Arası Kaç KM

Bartın Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 174. Bartın Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 118 km’dir.

Bartın Bolu Arası Kaç KM

Bartın Bolu Arası Kaç Saat

Bartın Bolu arası kaç saat; Bartın Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 174 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bartın Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bartın Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 118 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

40 dakika

Bartın Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 174 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 14 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.