İçeriğe geç

Bartın Bitlis Arası Kaç KM

Bartın Bitlis arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Bitlis şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Bitlis arası kaç km? Bartın Bitlis arası kaç saat? Bartın Bitlis yol tarifi? Bartın Bitlis arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Bitlis İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bitlis ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bitlis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bitlis ili yüzölçümü yaklaşık 10,582 km2’dir. Bitlis ilinin coğrafi konumu ise 38°31′33″K 42°23′16″D  GPS          koordinatlarıdır.

Bartın Bitlis Arası Kaç KM

Bartın Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1181km’dir. Bartın Bitlis arası mesafe havayolu ile yaklaşık 908 km’dir.

Bartın Bitlis Arası Kaç KM

Bartın Bitlis Arası Kaç Saat

Bartın Bitlis arası kaç saat; Bartın Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1181 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Bitlis arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Bitlis arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 908 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 42 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 42 dakika

Bartın Bitlis Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1181 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 65 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 95 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Bitlis Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Bitlis arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bitlis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bitlis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.