İçeriğe geç

Bartın Bingöl Arası Kaç KM

Bartın Bingöl arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Bingöl şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Bingöl arası kaç km? Bartın Bingöl arası kaç saat? Bartın Bingöl yol tarifi? Bartın Bingöl arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Bingöl İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bingöl ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bingöl ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bingöl ili yüzölçümü yaklaşık 8,253 km2’dir. Bingöl ilinin coğrafi konumu ise 39°02′28″K 40°40′33″D GPS koordinatlarıdır.

Bartın Bingöl Arası Kaç KM

Bartın Bingöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1178 km’dir. Bartın Bingöl arası mesafe havayolu ile yaklaşık 758 km’dir.

Bartın Bingöl Arası Kaç Saat

Bartın Bingöl arası kaç saat; Bartın Bingöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1178 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat sürmektedir. Bartın Bingöl arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat sürmektedir. Bartın Bingöl arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 758 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat

Otobüs ile;

15 saat

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Bartın Bingöl Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Bingöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1178 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 65 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 95 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Bingöl Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Bingöl arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bingöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bingöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.