İçeriğe geç

Bartın Bilecik Arası Kaç KM

Bartın Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Bilecik arası kaç km? Bartın Bilecik arası kaç saat? Bartın Bilecik yol tarifi? Bartın Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS koordinatlarıdır.

Bartın Bilecik Arası Kaç KM

Bartın Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 392 km’dir. Bartın Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 259 km’dir.

Bartın Bilecik Arası Kaç KM

Bartın Bilecik Arası Kaç Saat

Bartın Bilecik arası kaç saat; Bartın Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 392 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 259 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Bartın Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 392 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 22 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 32 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.