İçeriğe geç

Bartın Bayburt Arası Kaç KM

Bartın Bayburt arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Bayburt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Bayburt arası kaç km? Bartın Bayburt arası kaç saat? Bartın Bayburt yol tarifi? Bartın Bayburt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Bartın Bayburt Arası Kaç KM

Bartın Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 907 km’dir. Bartın Bayburt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 681 km’dir.

Bartın Bayburt Arası Kaç Saat

Bartın Bayburt arası kaç saat; Bartın Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 907 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Bartın Bayburt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat sürmektedir. Bartın Bayburt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 681 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Bartın Bayburt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 907 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 50 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 73 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Bayburt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Bayburt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.